Grafik komputerowy to zawód znany od wielu lat, jednak wciąż możemy mówić o nim, że jest zawodem przyszłości. Wszystko bowiem rozwija się w oparciu o komputery i internet. Nawet odległe od informatyki branże jak mechanik samochodowy, piekarz czy krawiec są w pewien sposób połączone ze światem informatyki. Tym łącznikiem jest grafika komputerowa, która znajduje się na stronach internetowych i tego mechanika i piekarza. Bo trudno sobie w dzisiejszych czasach wyobrazić, że można prowadzić firmę i nie mieć własnej wizytówki w internecie. Jest to absolutna podstawa, bowiem coraz więcej osób szuka konkretnych usług i produktów w internecie. Czasem kierują się firmami polecanymi przez znajomych, ale wielu z nich i tak weryfikuje wszelkie uzyskane informacje w sieci. Jeżeli tam nic nie znajdą, to mało prawdopodobne jest, by ostatecznie zdecydują się na współpracę z Państwa firmą.

Dzisiejsze strony internetowe są mocno powiązane z grafiką komputerową, muszą być bowiem zaprojektowane tak, by zachęcać nie tylko treścią, ale również wyglądem. Wiele osób kieruje się własnym zmysłem i efekt niekiedy jest koszmarny. Niektórzy próbują zaoszczędzić pieniądze, tworząc darmowe strony w kreatorach. To najgorsze z możliwych rozwiązań. Źle wykonana strona internetowa odstraszy wszystkich klientów. Dlatego design strony internetowej, a także jej wykonanie warto zostawić profesjonaliście.

Grafik komputerowy musi posiadać zmysł artystyczny, który przekaże w swoich pracach. Wbrew pozorom każdy szczegół gra istotne rolę. To w nim zawarte są lata pracy w różnych programach do tworzenia grafiki. Zachęcam do osobistej rozmowy ze mną na ten temat, by się przekonać do zainwestowania w profesjonalną stronę internetową, której ważnym elementem jest dobrze wykonana grafika.

Warto postawić na mnie, bo znam bardzo dobrze Adobe Photoshop. Każdego dnia nabywam nową wiedzę na temat pracy w takich programach Adobe ilustrator, Adobe Indesign, Cinema 4D.

Oprócz grafiki komputerowej zajmuję się również kompleksowym tworzeniem stron internetowych. Pracuję na systemie WordPress, który jest przyjazny dla każdego użytkownika, nawet tego, który komputerami zbytnio się nie interesuje.

Potrafię tworzyć responsywne strony internetowe, które mogą być przeglądane w telefonach komórkowych i tabletach.

Moja znajomość grafiki komputerowej i tworzenia stron internetowych nie opiera się jedynie na umiejętnościach, ale również na konkretnym doświadczeniu zawodowym. Przez wiele lat pracowałem w branży e-commerce.

Podejmuję się pracy przy wielkich projektach, ale również w drobnych – na przykład projektowanie ulotek, wizytówek, okładek książek, plakatów, szablonów newsletterów, a także retuszuję zdjęcia i wykonuję fotomontaże.

Chciałbym Państwa przekonać, że warto inwestować w profesjonalne strony internetowe, z dobrze wykonaną grafiką komputerowa. Z takimi rozwiązaniami zawsze będziecie o krok do przodu przed konkurencją. Klient oczywiście patrzy na cenę, ale jeżeli Państwa strona będzie brzydka, to on tej ceny nawet nie będzie szukał. Po prostu wyłączy zakładkę i poszuka innej firmy. Warto sobie uzmysłowić, że klienci są bardzo wymagający.

Nie będę przekonywać Państwa do tego, by współpracować akurat ze mną. Niech za moje argumenty służą moje umiejętności i doświadczenie. Serdecznie zapraszam do obejrzenia mego portfolio, a także do kontaktu ze mną. Z przyjemnością omówię z Państwem każdy projekt.